BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY NOWY DWÓR GDAŃSKI
 
 
BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY NOWY DWÓR GDAŃSKI
A | A  

82-100 Nowy Dwór Gdański
ul. Sikorskiego 23
+48.552472649
biblioteka.nowydworgd
@poczta.internetdsl.pl


WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH

CZYTELNIA

CZYTELNIA INTERNETOWA

ODDZIAŁ DLA DZIECI


ZAPRASZAMY


PONIEDZIAŁEK11°° - 18°°
WTOREK11°° - 18°°
CZWARTEK11°° - 18°°
PIĄTEK11°° - 18°°
SOBOTA9°° - 15°°


 
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański

informuje:

w lipcu i sierpniu - w soboty biblioteka będzie nieczynna

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY NOWY DWÓR GDAŃSKI
FILIA BIBLIOTECZNA W KMIECINIE

82-100 Kmiecin
ul. Żuławska 6
tel.: 55 247-10-07
mail: biblioteka.kmiecin@onet.pl
Kierownik Filii Katarzyna Mazur

PONIEDZIAŁEK   10°° - 17°°
ŚRODA              12°° - 17°°
CZWARTEK        12°° - 17°°

CZYTELNIA INTERNETOWA CZYNNA W GODZINACH OTWARCIA BIBLIOTEKI 


Wielkanocne inspiracje
dodano: 2015-04-13

Kolejne warsztaty plastyczno-techniczne odbyły się w Filii Bibliotecznej w Kmiecinie. Tym razem tematem zajęć były ozdoby wielkanocne. Robiliśmy pisanki, palmy, kartki świąteczne, kurczaki, baranki w różnej formie i stylu. Warsztaty przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze. Wszyscy biorący w nich udział wykazali się wielkim zaangażowaniem i inwencją twórczą Oby tak dalej! Pozdrawiam wszystkich uczestników.


Ferie, ferie i po feriach. . .
dodano: 2015-02-16

Już po raz kolejny Biblioteka w Kmiecinie organizowała dzieciom zajęcia podczas ferii zimowych.
Były zajęcia plastyczno-techniczne, które cieszyły się największą popularnością, a także literackie, zręcznościowe, manualne i komputerowe. Było dużo zabawy i śmiechu o czym świadczą nasze zdjęcia.

Bombki, bombeczki…
dodano: 2015-01-05

Bombki, bombeczki, ozdoby choinkowe i okienne. To temat tegorocznych warsztatów, które odbyły się w Filii Bibliotecznej w Kmiecinie. Uczestnicy, pod okiem Pani Bibliotekarki, wykonywali bombki z filcu, cekinów i brokatu. Dużą popularnością cieszyły się bombki origami.
10 grudnia biblioteka w Kmiecinie wraz ze świetlicą szkolną przygotowała zajęcia dla dzieci najmłodszych, które przyszły wraz ze swoimi rodzicami.


Lato w bibliotece
dodano: 2014-08-27

Jak co roku, w Filii Bibliotecznej w Kmiecinie podczas wakacji, organizowane były zajęcia dla dzieci. Dużą popularnością cieszyły się zajęcia plastyczno -€“ techniczne, gry i zabawy w bibliotece oraz zajęcia literackie. Dzieci chętnie korzystały z Czytelni Internetowej i gier planszowych. Wszyscy świetnie się bawili i wspólnie twórczo i wesoło spędzali czas.

Wspomnienia z ferii
dodano: 2014-02-04

Przez całe ferie w bibliotece odbywały się zajęcia dla dzieci. Szczególną popularnością cieszyły się zajęcia plastyczne. Dzięki nim powstało wiele wspaniałych dzieł. Dzieci mogły również wziąć udział w zajęciach literackich, edukacyjnych, konkursach i quizach. Były też okazje do gier i zabaw. Szkoda, że ferie trwają tak krótko!
 
 
 
 
 
82-100 Nowy Dwór Gdański, ul. Sikorskiego 23, biblioteka.nowydworgd@poczta.internetdsl.pl © Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański odsłon:131295